Çeyrek asırlık mühendislik bilgi ve birikimimizi; Merkezi Yağlama Sistemleri ve Aksesuarları imalat ve satışı konusuna yönlendirdik.
Hedefimiz ;çok kısa bir sürede sektörün bilinen iyi oyuncularından olabilmektir.Avrupa ve global ölçekte,rekabet edebilir,agresif bir satıcı olmaktır.

Hizmetlerimiz

Merkezi yağlama ve atölye ekipmanları alanında Avrupa çapında faaliyet gösteren bir şirkettir. Her türlü merkezi yağlama sisteminin uygulanması ve montajında ​​Avrupa-Dünya Sanayi ve Endüstrisini destekliyoruz. Sistemi tasarlarken, satış ekibimiz merkezi yağlama için bileşenlerin seçimi ve basıncın hesaplanması ile ilgili sorular hakkında size tavsiyelerde bulunacaktır.Merkezi yağlama için basınç hesaplanırken, merkezi yağlama için kullanılan bileşenlerin giriş ve çıkış değerlerinin optimal olarak birbirine uyduğuna dikkat edilmelidir.

Hizmet Kalitemiz

Merkezi yağlamanızın tavsiyesini, teslimatını ve montajını ve ayrıca yağlama konusuyla ilgili her şeyi bizden tek bir kaynaktan alırsınız. Yağlamanın uygulanması ve sistem tasarımı hakkında herhangi bir sorunuz varsa, uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır, böylece bir müşteri olarak merkezi yağlama ve yağlama sistemleri konusundaki tüm sorularınız hakkında her zaman iyi bir şekilde bilgilendirileceksiniz.
Standart Malzemeler

Yat-Tekne Ekipmanları İmalatları

Mevcut piyasa şartlarının gerekliliği olarak,imalatı yapılmakta olan yat-tekne malzemelerini imal ediyoruz.Kullanılan malzemeler;Pirinç(brass),Bronz,Anodize Alüminyum,Paslanmaz Çelikler ve alaşımlarıdır..
International Standart

Standartlar

Uluslararası standarlarda imalatlar yaparak,mevcut sistemlerin onarımı veya yeni imalatlarının,international standarlarda olmasını sağlıyoruz.
Özel İmalatlar

Kişisel veya Kurumsal Özel İstekler

Müşterilerimiz için özel imalatlar yapıyoruz;her konuda özel imalatlar tasarlıyor ve kişisel veya kurumsal ihtiyaçları gerçekleştiriyoruz.